Animelerdeki En Güçlü ve Yetenekli 10 Büyü Kullanıcısı Karakter!

Animelerdeki büyüleri hep biz de kullanmak istemişizdir ama ne yazıkki bu imkansız. Sizler için animelerdeki en güçlü ve en yetenekli 10 büyü kullanıcısı anime karakterini sıraladım. Geçelim büyü kullanan anime karakterleri listemize.

Haziran 28, 2024 - 00:49
 0  211

1. Sinbad – Magi

 Sinbad – Magi

Bazen hayranlar Sinbad'ın sadece anime dünyasındaki en güçlü büyü kullanıcılarından biri değil, aynı zamanda en zengin anime karakterlerinden biri olduğunu fark edemeyebilirler. Sindria'nın eski kralı ve dünyanın en güçlü ticaret şirketinin başkanı olarak Sinbad, inanılmaz gücü ve servetiyle saygı görür. Yüksek dereceli bir büyücü ve kılıç ustalığında son derece yeteneklidir. En dikkat çekici yönleri arasında büyü yetenekleri, Magoi Manipülasyonu ve Rukh'u yeniden yazma yetenekleri bulunur. Üstelik, Sinbad en fazla Djinn'e sahip olan kişidir ve bu da onu dünyanın en güçlü adamı yapar.

2. Gilgamesh – Fate

Gilgamesh – Fate

Her istediğini elde etmeye çalışan eski bir kral olan Gilgamesh, serideki en güçlü Archer-class Servant ve Heroic Spirit'tir. Holy Grail Wars efsanevi kahramanlar tarafından savaşılması gereken bir olay olsa da, Gilgamesh efsanevi kötülerin de bu karışıma dahil olabileceğini kanıtlar. Her an kendi çıkarları ve hırsları tarafından yönlendirilen Gilgamesh, güçlerini Noble Phantasm, Gate of Babylon'dan alır. Bu, yaşamı boyunca topladığı dünyanın tüm hazinelerine erişim sağlar ve savaş alanında hakimiyet kurmasına ve rakiplerine sürpriz saldırılar yapmasına olanak tanır.

3. Madoka Kaname – Puella Magi Madoka Magica

Madoka Kaname – Puella Magi Madoka Magica

En karizmatik Magical Girls'lerden biri olan Madoka, tanrıça yeteneklerine sahip olmadan bile en güçlü olarak kabul edilir. Yeteneği hala bilinmemektedir, ancak genellikle Iroha'nınkine kıyaslanır. Bununla birlikte, düşmanlarına saldırmak için enerji okları fırlatabilir. Ultimate Madoka olarak bilinen tanrıça formunda, sadece dokunarak Soul Gems'in yozlaşmasını ortadan kaldırabilir. Genel olarak, Madoka tüm ortamda diğer varlıkların üzerinde yer alır veya en azından onlarla karşılaştırılabilir.

4. Wang Ling – Daily Life Of The Immortal King

Wang Ling – Daily Life Of The Immortal King

Wang Ling, serideki en güçlü güçlerden biri olarak kabul edilir; sonuçta, bir efsanevi figürün enkarnasyonudur ve içinden geçen yetiştirme mirası ve doğuştan gelen güç nedeniyle 30.000 Heavenly Dao ismiyle doğmuştur. Wang Ling'in sahip olduğu güç, içinde bulunduğu evrendeki herkesten gerçekten üstündür. Bir dizi benzersiz yetenek ve güçlere, ayrıca muazzam fiziksel güç ve hıza sahiptir, bu da onu anime dünyasındaki en iyi büyü kullanıcılarından biri yapar.

5. Anos Voldigoad – Misfit Of Demon King Academy

Anos Voldigoad – Misfit Of Demon King Academy

Kozmik güçleri ve vahşetiyle tanınan Anos Voldigoad, Mythical Age döneminde "Tiran'ın İblis Kralı" olarak adlandırılmıştır. Kutsal bir ruh olan Anos, en güçlü ruhlar tarafından bile korkulan biriydi ve sayısız düşmanı ter dökmeden yenmiştir. 2000 yıl sonra reenkarne olmasına rağmen Anos hala tüm fiziksel yönlerde süper güçlüdür ve diriliş büyüsünden teleportasyon büyüsüne kadar uzanan bir dizi yeteneğe sahiptir. Tanrıları öldüren anime karakterlerinden biri olduğu için, kendi yarattığı yöntemlerle yenilmesi neredeyse imkansızdır.

6. Ainz Ooal Gown – Overlord

 Ainz Ooal Gown – Overlord

Sadık lonca üyeleri tarafından ilan edildiği gibi, Ainz en güçlü Supreme Beings'dir. Yeni Dünyada, Sorcerer King'dir ve Nazarick'teki en güçlü büyü kullanıcısıdır, bu da onu çok güçlü bir büyücü ve E-Rental'da yenilmez bir birey yapar. Elindeki geniş tier magic cephaneliği ve kontrolü altındaki kozmik eşyalarla Ainz, ölümsüzleri çağırmak, kara delikler yaratmak ve anında ölümle sonuçlanan büyüler gibi bir dizi yetenek kullanabilir. Yetenekleri, ona verilen unvanları gerçekten hak ettirir.

7. Zeref Dragneel – Fairy Tail

Zeref Dragneel – Fairy Tail

Zeref Dragneel, anime dünyasındaki en güçlü ve en kötü büyü kullanıcılarından biri olarak kabul edilir. Alvarez Empire'ın kurucusu ve eski imparatoru olan Zeref, Kara Büyü sanatında ustalaşmış ve bazen kendi güçlerini bilinçli olarak kontrol edemeyecek kadar güçlüdür. Büyü yeteneği, dilediği her canlıyı öldürmesini sağlayan yasak Ankhseram Kara Büyüsü'ne sahip olmasından anlaşılabilir. Zeref, bunun gibi sayısız büyü ve yeteneğe sahiptir, bu yüzden sadece korkunç bir rakip değil, aynı zamanda anime dünyasındaki en iyi karanlık büyü kullanıcılarından biridir.

8. Julius Novachrono – Black Clover

Julius Novachrono – Black Clover

Clover Kingdom, güçlü ve yetenekli büyücülerle doludur, ancak kimse yüce Julius Novachrono'ya yaklaşamaz. Clover Kingdom'ın 28. Büyücü Kralı olan Julius, serinin en güçlü büyücüsü yapan çeşitli büyü güçlerine sahip olmasıyla bilinir. Julius'un gerçek büyü doğası, zaman akışını değiştirme veya durdurma özelliğini sergiler, bu da ona aynı anda birden fazla düşmanla savaşma yeteneği verir. Ancak, nadiren güçlerini sergiler ve bunun yerine krallıkta dolaşıp büyü ve sosyal dinamikler konusunda geniş bilgi ve deneyim kazanır.

9. Shiba Tatsuya – Irregular At Magic High School

Shiba Tatsuya – Irregular At Magic High School

First High School'a giriş sınavını aldıktan sonra, Shiba Tatsuya büyüsel olarak yetersiz bulunur ve en düşük sınıfa yerleştirilir. Sonunda, herkes onu zayıf biri olarak düşünür ve küçümser, ancak kısa sürede Shiba'nın büyü yeterliliğini keşfettiklerinde hayranlık içinde kalırlar. Okulun standart sıralamalarına göre "Birinci Sınıf" olabilir, ancak Shiba doğuştan uzmanlaşmış bir büyücüdür ve çeşitli özel becerilerde herkesin önüne geçen bir performans sergiler. Teknik bilgisi ve savaş yetenekleri de benzersizdir.

10. Kazuma Yagami – Kaze no Stigma

Kazuma Yagami – Kaze no Stigma

Kannagi ailesinde Kazuma, Rüzgarın Ruh Kralı ile bir anlaşma yaparak en yetenekli büyü kullanıcısı olarak görülür. Bir Rüzgar Tekniği Uygulayıcısı olarak Kazuma, gücü diğer bireylere kıyasla başka bir seviyede olduğu için tek başına bir ordu gibi savaşabilir. Aslında, Kazuma o kadar korkunçtur ki, anlaşmayı etkinleştirmeden bile gücü farklı bir ligdedir. Şüphesiz, var olan en güçlü Ruh Uygulayıcısı'dır ve ekranları süsleyen en yetenekli büyü kullanıcılarından biridir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Sonsuzluk Kaşifi İçerik yazmayı seven birisi.