En İyi 30 Harem Anime Önerisi! Kesin İzle!

Bu blog yazısında, izleyicilere çeşitli harem anime önerileri sunulacak. Liste, türünün en iyi örneklerini içerecek ve her bir anime hakkında kısa bir özet verilecek. İzleyiciler, bu öneriler sayesinde zengin karakterlerle dolu, romantizm ve komedi dolu bir anime deneyimi yaşayacaklar. geçelim harem animeleri önerileri listemize!

Mayıs 4, 2024 - 01:54
Mayıs 4, 2024 - 01:54
 0  192

1. High School DxD

High School DxD

Sapık Issei'nin tek istediği gün boyu dolgun memeleri sıkmaktır, bu yüzden bir zamanlar tamamı kızlardan oluşan ve muhteşem kızlarla dolu bir lise olan Kuou Akademisi'ne katılmaktan heyecan duyar. Ancak çocuk, sonunda bir kız arkadaş edindikten sonra, onun kalbine bir mızrak saplayıp onu oracıkta öldürecek bir düşmüş meleğe dönüşeceğini çok az biliyordu! Neyse ki, aslında bir iblis olan popüler sınıf arkadaşı güzel ve büyük memeli Rias, onu tek bir şartla diriltir: onun hizmetkârı olacaktır. Şimdi Issei kendini iblisler, düşmüş melekler ve şeytan kovucular arasındaki şiddetli bir satranç oyununun ortasında bulur ve yeni arkadaşlarının kaderi dengede durmaktadır!

2. Date a Live

Date a Live

Shido Itsuka, uzay depremi adı verilen farklı büyüklükteki felaketlerin her an her yerde meydana gelebildiği ve çevredeki her şeyi yerle bir edebildiği bir dünyada doğmuştur. Yaşadığı şehrin alarmı yaklaşan bir depremi haber verdiğinde, genç kız kız kardeşi Kotori'yi kurtarmak için yanına koşar. Ancak oraya vardığında, uzay depremi tam da o noktada gerçekleşir ve yıkımın ortasında kılıç kullanan güzel bir kız durmaktadır. Kısa süre sonra, onun felaketlere neden olan "Ruhlar" adlı varlıklardan biri olduğunu ve onun gibileri büyülemenin felaketleri önlemenin çözümü olduğunu öğrenir. Shido derhal Ruhlarla buluşmalı ve onları kendisine aşık etmelidir, çünkü bunu yapamazsa insanlığın yok olması kaçınılmaz olabilir.

3. The Testament of Sister New Devil

The Testament of Sister New Devil

Basara Toujo, babası aniden yeniden evlenen bir lise öğrencisidir. Babası daha sonra Basara'yı iki yeni güzel üvey kız kardeşle bırakarak denizaşırı ülkelere gider. Basara, yeni kız kardeşleri Mio ve Maria'nın aslında yeni İblis Lordu ve bir succubus olduğunu bilmemektedir! Neredeyse bir kölelik hayatına hapsolmak üzere olan Basara, kazara tersine bir sözleşme yapar ve sonunda Mio'nun efendisi olur! Basara kendini birbiri ardına ecchi durumların içinde bulurken komiklikler başlar. Ancak, iblisler ve kahramanlar tarafından takip edilen Mio'nun hayatı tehlikededir!

4. Trinity Seven

Trinity Seven

Gurur, Kıskançlık, Gazap, Tembellik, Açgözlülük, Oburluk, Şehvet. Bunlar Biblia Akademisi'ni yöneten yedi kızın üzerine yüklenmiş yedi günahtır. Çocuk, dünyasını geri almak için bu günahları kontrol etmesi gerektiğine karar verir... Çocuk Arata Kasuga'nın bildiği dünya gizemli bir "Çöküş Fenomeni" tarafından ele geçirilmiş ve kuzeni Hijiri başka bir boyutta kaybolmuştur. Çöküş Fenomeni'ni anlamak ve kuzenini geri kazanmak için Biblia Akademisi'ne gelir. Orada yedi kızı ve onların günahlarını bulur.

5. Infinite Stratos

Infinite Stratos

Infinite Stratos motorlu dış iskeletin geliştirilmesi dünyanın güç dengesini değiştirdi. IS sistemlerinin dağıtımı barış yaratırken, onları sadece kadınlar kullanabildi. Ichika Orimura'nın bir IS'yi kontrol etme yeteneğine sahip ilk erkek olduğu keşfedildiğinde, Japon hükümetinin emriyle kurtların önüne atılıp tamamen kadınlardan oluşan Infinite Stratos Akademisi'ne kaydedilirken bile geleceğiyle ilgili tüm planları pencereden dışarı atılır!

6. The Quintessential Quintuplets

The Quintessential Quintuplets

Bir gün, Fuutarou Uesugi adında fakir bir lise ikinci sınıf öğrencisi, iyi maaşlı bir özel ders işiyle karşılaşır. Ama öğrencileri sınıf arkadaşlarıdır!! Ve beşizler! Ve hepsi de muhteşem kızlar, ama aynı zamanda ders çalışmaktan nefret eden ve sınıfta kalmanın eşiğinde olan baş belaları! Ve ilk görevi sadece kız kardeşlerin güvenini kazanmak mı?! Her gün bir parti! Nakano beşizlerinin beş kat sevimli romantik komedisinde perde açılıyor!!!

7. Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls

Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls

Kurusu Kimihito adında bahtsız bir insan genç, hükümet değişim programına "gönüllü" olarak dahil edildiğinde, dünyası alt üst olur. Miia adında yılan benzeri bir lamia onunla birlikte yaşamaya başlar ve Kurusu'nun görevi ona bakmak ve günlük hayatına entegre olmasını sağlamaktır. Ne yazık ki Kurusu için Miia inkar edilemez derecede seksidir ve türler arası üremeye karşı yasalar çok katıdır. Daha da kötüsü, büyüleyici bir centaur kızı ve çapkın bir harpy taşındığında, öfkeli hormonlara sahip tam kanlı bir genç insan ne yapabilir?

8. Sekirei

Sekirei

Minato Sahashi normal bir hayat yaşıyordu; üniversite giriş sınavında üst üste ikinci kez başarısız olmuştu ve bekâr evinde sakin bir hayat sürüyordu. Ta ki koca memeli Musubi gökten üzerine düşene kadar! O bir Sekirei'dir, sadece bir tanesi kalana kadar birbirleriyle savaşmaya mahkum 108 kişiden biridir; ve o da Ashikabi olarak bilinen seçilmiş kişiyle birlikte cennete yükselecektir. Minato çok geçmeden kendini Musubi'nin kucağında bulur ve onun Aşibaki'si olur - ancak hayatı daha da karmaşık hale gelecektir. Musubi, Minato'yu Aşibaki'si olarak talep eden son kişi değildir ve daha da kötüsü, yoluna çıkan birçok Sekirei ve rakip vardır!

9. To Love-Ru

To Love-Ru

Rito Yuuki, güzel Haruna'ya aşkını itiraf etmekten başka bir şey istemeyen beceriksiz bir çocuktur, ancak çeşitli engeller her zaman yoluna çıkıyor gibi görünmektedir. Bir gün, küvetinde dinlenirken Rito, aniden kucağında beliren Lala adında garip bir uzaylı kızın göğüsleriyle ellerini - kelimenin tam anlamıyla - dolu buldu! Lala, Deviluke Gezegeni'nin prensesidir ve görücü usulü evlilik ihtimalinden kaçmak için evden kaçmıştır; ve ne yazık ki Rito için, kazara yaptığı elleme, diğer dünyadan misafirinin geleneksel nişan ritüelidir! Deviluke'nin imparatoru, Rito "teklifinden" geri adım atarsa Dünya'yı yok edecektir, ama aslında tek istediği Saruyama ile birlikte olmaktır! Çıplak maskaralıklar, sihirli güçler, yanlış anlaşılmalar, Lala'nın evlilikten mutlu ailesi ve Rito'nun kendi utangaçlığı, hayatının gerçek aşkını kazanma girişiminde karşılaşması gereken engellerden birçoğu - tabii önce Lala onu kazanmazsa!

10. High School of the Dead

High School of the Dead

Enfekte olanlar Rei ve Takashi'nin okuluna yaklaştığında, öğrencilerin ve personelin çoğunun öldüğü veya tüm dünyaya yayılan zombi benzeri canavarlara dönüştüğü korkunç bir kan banyosuna yol açtı. Rei ve Takashi, hayatta kalan bir avuç insanla birlikte, hızla yok olan bir dünyada ailelerini bulmak için yola koyulurlar. Hükümetler çökmüş, katil hastalık kontrolden çıkmış ve her yerde insanlar sadece her gün yaşamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır...

11. Rosario + Vampire

Rosario + Vampire

On beş yaşındaki Tsukune Aono her yönden vasattır; hiçbir hobisi yoktur, notları pek parlak değildir ve lise giriş sınavında bile başarısız olmuştur. Ailesi onu bir okula kaydettirmeyi başarmıştır, ancak bu sıradan bir okul değildir! Tsukune, canavarların insanlarla bir arada yaşamayı öğrendiği Youkai Akademisi'ne katılacak! Kurt adamlar, vampirler, cadılar ve diğer canavarların insan formlarını korumaları gerektiğinden, Tsukune - yalnız insan - onların kana susamış bakışlarından kaçınabilmektedir. Ancak, kısa sürede vampir Moka, büyük memeli bir succubus ve hatta genç bir cadı da dahil olmak üzere bir dizi şeytani güzelliğin dikkatini çeker! Görünüşe göre Tsukune'nin sıradan hayatı artık o kadar da sıradan değil!

12. Campione!

Campione!

Yanlışlıkla tanrı Verethragna'yı öldürmeyi başardıktan ve bu süreçte onun ilahi güçlerini aldıktan sonra, bir zamanların tipik genci Godou'nun hayatı sonsuza dek değişti. Artık bir "Campione", bir tanrı avcısı olan çocuk, sürekli olarak hem tanrıların hem de diğer Campione'lerin ilgisini çekmektedir, güçlü bir şövalye olan Erica'nın sevgisinden bahsetmeye bile gerek yoktur. İster Erica'nın yakınlaşmalarından kaçsın, ister gücünü başkalarına kanıtlasın, ister gezegeni kasıp kavuracak tanrıları alaşağı etsin, Godou'nun yeni hayatı hiç de normal değildir.

13. Hundred

Hundred

"Yüz" - Dünya'ya saldıran gizemli yaşam formları olan Vahşilerle savaşabilecek tek silah. Hayato, Avcı olma umuduyla savaş üniversitesi Little Garden'a girer... ancak nedense onun hakkında çok şey biliyor gibi görünen oda arkadaşı Emile Crossfode, içinde bir tür rahatsız edici nostalji uyandırır. Dahası, okula katıldıktan hemen sonra, Little Garden'daki en güçlü Avcı, "Kraliçe" Claire Harvey, onu bir düelloya davet eder!

14. Demon King Daimao

Demon King Daimao

Akuto Sai, baş rahip olma ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirme umuduyla Constant Büyü Sanatları Akademisi'ne girer. Ancak okulun kahini gelecekteki mesleğinin 'İblis Lordu' olduğunu ilan ettiğinde, kendisini tüm öğrenci nüfusu tarafından korkulan ve nefret edilen biri olarak bulur. Artık Akuto, yoldaşlar edinmek ve sınavına çalışmak yerine kendini canavarlarla, zorbalarla ve çeşitli soyunma hallerindeki iyi niyetli sınıf arkadaşlarıyla savaşırken bulur. Nakil bir öğrenci olarak büyülü bir lisede gezinmek yeterince zor değilse, Akuto şimdi onu günün 24 saati gözlemlemesi emredilen sevimli bir androidle, uçan, görünmez ve çıplak Keena Soga'nın erken gelişmiş ilgisiyle ve okulun en popüler kızının ilerlemeleriyle uğraşmak zorundadır. Kaderinin üstesinden gelebilecek, derslerini geçebilecek ve şiddet yanlısı Junko Hattori ile arkadaşlığını onarabilecek mi, yoksa şeytani kaderine boyun mu eğecek?

15. Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?

Maceracıların bir araya gelerek Zindan olarak bilinen bir yeraltı labirentinde hazineler aradığı Orario dünyasında geçiyor. Ancak Bell Cranel için şöhret ve zenginlik, en çok bulmak istediği şeyin yanında ikinci plandadır: kızlar. Ancak çok geçmeden Zindan'da her şeyin olabileceğini öğrenir ve kendini başı dertte bir genç kız olarak bulur!

16. Seiken Tsukai no World Break

Seiken Tsukai no World Break

Hikaye, Shirogane veya Kuroma olarak geçmiş yaşamlarının anılarını uyandırmış öğrenciler olan "Kurtarıcıları" bir araya getiren özel bir okulda geçiyor. Shirogane'ler düşmanlarıyla savaşmak için bedenlerinden Puraana ile topladıkları silahları kullanırken, Kuroma'lar düşmanlarını kovmak için Maana'yı manipüle ederek büyü yapmaktadır. Moroha Haimura özel okula yeni kaydolmuştur ve tarihte hem Shirogane hem de Kuroma olduğuna dair anıları uyanan ilk Kurtarıcıdır.

17. Undefeated Bahamut Chronicle

Undefeated Bahamut Chronicle

Arcadia İmparatorluğu'nun parçalanmış, kömürleşmiş parçalarından yeni bir krallık doğdu. Yeni Atismata Krallığı, kendisini gelecekteki düşmanlardan korumak için Drag-Rides olarak bilinen kadim mekanik ejderhaları kullanacak Drag-Şövalyeleri yetiştirmeye başladı. Yıkılan İmparatorluğun eski prensi Lux Arcadia, yeni krallığın prensesi Lisesharte Atismata'yı çıplak görünce ona bir Drag-Ride düellosunda meydan okur ve her iki kraliyet ailesinin karanlık sırlarını açığa çıkaracak tuhaf bir zincirleme reaksiyon başlar.

18. Absolute Duo

Absolute Duo

Travmatik bir kaza sonucu sevdiğini kaybeden Tooru Kokonoe, her öğrencinin ruhunun tezahürü olan bir silaha sahip olduğu Koryo Akademisi'ne kaydolur. İntikam arzusuyla yanıp tutuşan Tor, ruhunun bir silah değil, bir kalkan olduğunu keşfedince dehşete düşer.

19. Blade Dance of Elementalers

Blade Dance of Elementalers

Sadece saf bir bakire bir ruhla sözleşme yapma ayrıcalığına sahip olabilir. Ruhlar dünyası Astral Zero'dan ruhları çağırabilen ve güçlerine tam hakim olan rahibelere elementalist denir. Kamito Kazehaya bu ayrıcalığa sahip tek erkektir ve geçmişte yaşananlar nedeniyle rahibelerin elementalist olmak için eğitildiği Areisha Ruh Akademisi'ne gelir. Daha sonra okula transfer olması, en güçlü elementalistin seçildiği Bıçak Dansı'nda yarışmak için rahibelerle bir takım oluşturması ve kazanması gerektiği söylenir.

20. Aesthetica of a Rogue Hero

Aesthetica of a Rogue Hero

Bir peri masalı krallığını kurtardıktan sonra Akatsuki, ödülü olan mağlup Şeytan Kral'ın büyük memeli kızı Myuu ile gerçek dünyaya döner. Büyü kullanıcıları için bir okula kaydolmaya zorlanana kadar bu mutlu bir sondur. Orada, Akatsuki ellerini kızlardan uzak tutamaz, Myuu'nun sürekli balonlaşan ölçüleri onu yürüyen bir gardırop arızası haline getirir ve sanki birileri her zaman onlara karşı komplo kuruyormuş gibi görünür.

21. Chained Soldier

Chained Soldier

Japonya'nın çeşitli yerlerinde "iblis şehirleri" olarak bilinen öteki dünya mekânları ortaya çıkar ve orada yetişen "şeftalilerden" yiyenler benzersiz yetenekler kazanır - ama sadece kız iseler. Bir gün, Yuuki Wagura adında morali bozuk bir lise öğrencisi aniden bir iblis şehrinin girişinde kaybolur. Orada, "Büyülü Savunma Birliği "nin yedi programının güzel lideri Kyoka Uzen ile tanışır ve ona kölesi olmasını emreder!

22. Maken-Ki!

Maken-Ki!

Takeru Tenbi Akademisi'ne kaydolur çünkü kız-erkek oranı her erkeğe 3 kız düşmektedir. Ancak bu bomba gibi kızlar topluluğu aslında gençlerin Maken adı verilen sihirli bir güç kullanarak dövüş becerilerini geliştirdikleri bir okuldur. Kötü tekmeler atan kızıllar, şok edici sarışın zorbalar ve agresif esmerler HER YERDE. Ve ne zaman bir kavga çıksa, kıyafetleri parçalanma eğilimindedir. Tüm bu hareketli kavgacılar yüzünden dikkati dağılan Takeru, antrenmanına konsantre olmakta zorlanır. Hornball Maken'ini nasıl kullanacağını bulamayınca işler karışıyor. Eğer sihrini çabuk bulamazsa, hayallerinin okulu tarafından terk edilecek ya da sihirli güç zımbırtısının peşindeki bir saldırgan tarafından yok edilecektir!

23. Majikoi: Oh! Samurai Girls!

Majikoi: Oh! Samurai Girls!

Kawakami Şehri, samuray atalarına olan güçlü bağlılığıyla ünlüdür. Sağlıklı bir dövüş ruhuna her zaman değer verilir ve hatta okulda başarı için önemli bir faktördür. Kawakami Lisesi ikinci sınıf öğrencisi Yamato, her zaman yakın arkadaşlarıyla (4 erkek ve 3 kız) birliktedir. Hepsi birbirlerini küçüklüklerinden beri tanıyor ve birlikte pek çok şey yapmışlar. Başka birçok arkadaşları olsa da, bu yedi kişilik grup birbirine sıkı sıkıya bağlı, ayrılmaz bir gruptur. Buluştukları gizli bir üsleri bile var. Yeni dönemle birlikte gruplarına iki kız katılır ve kısa bir süre sonra işler değişmeye başlar...

24. Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Kodaka bir suçlu. En azından sınıf arkadaşları böyle düşünmektedir. Doğal sarı saçları ve talihsiz bir dizi yanlış anlaşılma sayesinde, çocuk yanlış ününden kurtulamıyor gibi görünüyor ve tek bir arkadaş bile edinemedi. Ta ki bir gün normalde soğuk olan Yozora'nın hayali bir arkadaşıyla hevesle sohbet ettiğini duyana ve onun da kendisi kadar yalnız olduğunu keşfedene kadar! Sonunda insanlarla tanışmak isteyen ikili, "Komşular Kulübü "nü kurmaya karar verir ve kısa süre içinde, okul başkanının büyük memeli, popüler kızı Sena gibi diğer uyumsuz arkadaşlarıyla bir araya gelirler. Çete birlikte, RPG oynamak, yüzme havuzunu ziyaret etmek ve hatta lezzetli takoyaki avlamak gibi birçok talihsizlikle arkadaşlığın zevklerini öğrenir!

25. The Fruit of Grisaia

The Fruit of Grisaia

Mihama Akademisi, ağacından çok uzağa düşen meyveleri korumak için inşa edilmiş hapishane benzeri bir okuldur. Her birinin akademiye kaydolmak için kendi nedenleri olan beş kız öğrenciye ev sahipliği yapar ve hayatlarını Mihama'nın duvarları arasında boş boş yaşarlar. Bir gün, enstitünün ilk erkek öğrencisi Kazami Yuuji gelir ve Mihama'nın düzenli ritminin dengesini bozar. Yuuji, kızların hayatlarına bir kez daha tutunmak için ihtiyaç duydukları şey midir, yoksa geçmişlerinin ağırlığı aşılamayacak kadar dik bir duvar mı olacaktır? Yoksa onun geçmişi diğerlerinden daha mı ağırdır?

26. Is This a Zombie?

Is This a Zombie?

Ayumu bir seri katil tarafından öldürülmüştür - en azından öldürülmüştür . Gizemli Eucliwood Hellscythe onu dirilttikten sonra, dehşet verici bir şekilde insandan zombiye dönüşür. Artık çocuk ölememenin yanı sıra doğaüstü, sessiz yoldaşının kaprislerini de yerine getirmek zorundadır - ama işler bundan sonra daha da kötüye gitmeye devam eder. Ayumu yanlışlıkla Haruna adında sihirli bir kızın güçlerini çaldığında, onun yerine sihirli bir kız - ya da oğlan - olmak gibi utanç verici, iğrenç bir görevle görevlendirilir! Ev halkına düşman bir vampir ninja da eklenince, Ayumu yeni ev hayatını sürdürmeyi, saldıran canavarlara karşı savaşmayı ve onu öldüren kişinin izini sürmeyi başarabilecek mi?

27. Unbreakable Machine-Doll

Unbreakable Machine-Doll

Makineleşmiş Liverpool şehrinde, Japon bir öğrenci ve güzel kadın arkadaşı, tüm kuklacıların gitmeyi hayal ettiği, dünyanın en prestijli büyü akademisine girer. Orada öğrenciler, dünyanın en iyi kuklacısı olmak için birbirleriyle savaşmak üzere otomatlar ve canlı bebekler kullanırlar.

28. Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

"Satou," diğer adıyla Ichiro Suzuki, ölüm yürüyüşünün ortasında bir programcıdır. Kestirmesi gerekiyordu ama bir şekilde başka bir dünyada uyandı... Önünde uzanan şey, uykusundan önce çalıştığı oyunun menü ekranına benzeyen bir şeydir. Seviye 1'de tam bir başlangıç aşamasındadır. Ancak, bütün bir haritayı seviye atlatabilecek üç adet "Meteor Yağmuru "na sahiptir. Birdenbire önünde bir grup kertenkele belirir. Satou hayatta kalmak için Meteor Yağmuru'nu kullanır, seviyesi 310'a yükselir ve son derece zengin olur. İster rüya ister gerçek olsun, Satou'nun yolculuğu şimdi başlıyordu.

29. Baka to Test to Shoukanjuu

Baka to Test to Shoukanjuu

Fumizuki Akademisi tamamen yeteneğe göre sıralanan sınıflara ayrılmıştır; A Sınıfı dizüstü bilgisayarlara, yatar koltuklara ve son derece rahat bir ortama sahipken, F Sınıfı çürümüş minderlere ve köhne sehpalara sahip yıkık dökük bir sınıfla yetinmek zorundadır. Akihisa Yoshii kısa süre önce seviye belirleme sınavına girmiş ve kendisini birçok arkadaşıyla birlikte F sınıfına düşmüş olarak bulmuştur. Neyse ki, Fumizuki'de sınıflar birbirlerine savaş ilan ederek, güçleri kullanıcıların sınav puanlarına bağlı olan çağrılan karakterlerle savaşarak odaları değiştirebilmektedir. F Sınıfı'nın 'aptal' öğrencileri, köhne koşullarından kurtulmanın hayalini kurarken, A Sınıfı'nın lüksünün baş döndürücü zirvelerine ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklardır; bu, tüm okulu topyekûn bir çağırma savaşında karşılarına almak anlamına gelse bile!

30. Isekai wa Smartphone to Tomo ni.

Isekai wa Smartphone to Tomo ni.

Ana karakter, Tanrı'nın hatası sonucu öldükten sonra kendini paralel bir dünyada bulur ve burada ikinci hayatına başlar. Sahip olduğu tek şey, Tanrı'nın ona geri verdiği bedeni ve bu yeni dünyada bile çalışan bir akıllı telefondur. Her türden yeni insanla tanışıp yeni arkadaşlıklar kurarken, sonunda bu dünyanın sırrını öğrenir. Eski bir uygarlığın mirasını devralır ve bu yeni dünyadaki kaygısız seyahatlerinde bazı çok rahat ülkelerin krallarıyla birlikte çalışır.

31. En İyi 30 Harem Anime Önerisi! Tam Liste! Harem anime önerileri

 • #1  High School DxD
 • #2  Date a Live 
 • #3  The Testament of Sister New Devil 
 • #4  Trinity Seven 
 • #5  Infinite Stratos 
 • #6  The Quintessential Quintuplets 
 • #7  Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls 
 • #8  Sekirei 
 • #9  To Love-Ru 
 • #10  High School of the Dead 
 • #11  Rosario + Vampire 
 • #12  Campione! 
 • #13  Hundred 
 • #14  Demon King Daimao 
 • #15  Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? 
 • #16  Seiken Tsukai no World Break 
 • #17  Undefeated Bahamut Chronicle 
 • #18  Absolute Duo 
 • #19  Blade Dance of Elementalers 
 • #20  Aesthetica of a Rogue Hero 
 • #21  Chained Soldier 
 • #22  Maken-Ki! 
 • #23  Majikoi: Oh! Samurai Girls! 
 • #24  Boku wa Tomodachi ga Sukunai 
 • #25  The Fruit of Grisaia 
 • #26  Is This a Zombie? 
 • #27  Unbreakable Machine-Doll 
 • #28  Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku 
 • #29  Baka to Test to Shoukanjuu 
 • #30  Isekai wa Smartphone to Tomo ni. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Sonsuzluk Kaşifi İçerik yazmayı seven birisi.