Türkçe Manga Okuma Siteleri 2024!

Manga okuyan ve webtoon okuyan herkesin kendileri için favori türkçe manga okuma siteleri vardır. Sizler için hazırladığımız bu listede en iyi türkçe manga okuma sitelerini sizlere sunacağız. Geçelim türkçe webtoon okuma sitelerine!

Mayıs 19, 2024 - 12:12
Mayıs 12, 2024 - 23:49
 0  492

1. Uzay Manga

Uzay Manga

Uzun zamandır manga ve webtoon çevrileri yapan uzaymanga birçok sevilen seriyi yapmaya da devam ediyor. Özellikle shounen yani daha çok erkek okurlara hitap eden serileri yapan bu harika site de sizi muzazzam seriler bekliyor!

Uzay Manga internet sitesi: https://uzaymanga.com/

Önerilen: UzayManga'dan okuyabileceğiniz webtoon önerileri!

2. Afrodit Scans

Afrodit Scans

Tıpkı uzay manga gibi afroditscans'da uzun zamandır çevri ve editlerine devam ediyor. Kendisi uzaymanga'nın shoujo yani daha çok kadın okurlara yönelik seriler yaptığı sitesi. Bu sitede Shojo webtoonlarla ve ana karakteri kadın olan webtoon manga'larla çok iyi zamanlar geçirebilirsiniz!

Afrodit Scans internet sitesi: https://afroditscans.com/

Önerilen: Afrodit Scans'dan okuyabileceğiniz webtoon önerileri!

3. BONUS: Tranimaci

BONUS: Tranimaci

Yola çıkarken çin animelerini yani donghua'ları en güncel ve hızlı bir şekilde çevirerek izleyenlerine sunmayı hedefleyen bu site şimdilerde ise en büyük anime izleme sitelerinin arasında ve japon animelerini de çeviriyor! 

Tranimeci internet sitesi: https://tranimaci.com.tr/

Önerilen: Tranimeci'den izleyebileceğiniz çin animeleri önerileri

4. BONUS: Yeppuu

BONUS: Yeppuu

Yeppuu yukarıda saydığım tüm o sitelerden çok daha önceleri yayın hayatına başlamış bir web sitesi. Kendileri anime önerileri, webtoon manga önerileri, dizi-film, çizgifilm, k-pop yani kısacası çoğu konu üzerine öneriler, bilgi ve kişilik testleri ve listeler sunan harika bir site.

Yeppuu internet sitesi: https://yeppuu.com/

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Sonsuzluk Kaşifi İçerik yazmayı seven birisi.