Uzay Manga'dan Okuyabileceğiniz Webtoon Önerileri!

Webtoon önerileri arıyanlar buraya! Sizlere Uzay Manga'dan Okuyabileceğiniz Webtoon Önerileri Listemi sıraladım! Listemizdeki webtoon önerileri tam sizlere göre! özellikle Uzay Manga'nın kalitesi göz önünde bulundurduğumuzda bu webtoonları kaçırmayın derim!

Mayıs 9, 2024 - 07:58
Mayıs 5, 2024 - 11:54
 0  44

1. Büyü İmparatoru

Büyü İmparatoru

İblis Kral olarak Zhuo Yifan, binlerce yıldır biriktirdiği bilgi ve gücünü, ihanete uğrayacağı güne kadar tüm düşmanlarını yenmek için kullanır. İblis Kral son nefesinde reenkarne olmayı başarır... ama cılız, genç bir hizmetkârın bedeninde! Yifan'ı dehşete düşüren bu hizmetkârın, efendisi Leydi Luo ile arasında bir ruh bağı vardır. Artık Fan olarak bilinen Yifan, kendini açıklanamaz bir şekilde Leydi Luo'ya çekilmiş bulur ve kaderini onun ailesine bağlar. Leydi Luo yanındayken, İblis Kral olarak yerini yeniden kazanabilecek midir?

Ana Konu:

 • Güç ve İhanet: Hikaye, Zhuo Fan adında bir Büyü İmparatoru'nun, Dokuz Sırrın Kitabı adında eski bir imparator kitabına sahip olması nedeniyle tüm uzmanlar tarafından hedef alınmasıyla başlar. Hatta kendi öğrencileri tarafından bile ihanete uğradı ve öldürüldü.
 • Reenkarnasyon ve İntikam: Zhuo Fan'ın ruhu, Zhuo Fan adında bir ailenin hizmetkarı çocuğunun bedenine reenkarnasyona uğrar. Geçmişinden kalan anılarla, eski gücünü geri kazanmak ve onu ihanete uğratanlardan intikam almak için yola çıkar.
 • Güç Kazanma ve Yükseliş: Zhuo Fan, zekası, kurnazlığı ve Büyü İmparatoru olarak edindiği bilgi ve deneyim ile yeni hayatında hızla yükselir. Güçlü bir müttefik ve dostluklar edinir, düşmanlarını alt eder ve adım adım zirveye tırmanır.

2. Yönetici Kim

Yönetici Kim

Bekâr bir baba, şirket yöneticisi ve eski bir kara kuvvetler mensubu olan Bay Kim, kızı Minji kaybolana kadar sıradan bir hayat yaşamaktadır. Kızının ölmüş olabileceğini öğrendikten sonra, Bay Kim acımasızlaşır ve bilgi almak için yola çıkar. Yoluna çıkan her şeyi ve herkesi yok etmek anlamına gelse bile, kızını kurtarmak için ne gerekiyorsa yapacaktır.

3. Küçük Kardeş Akademinin En Ateşlisi!

Küçük Kardeş Akademinin En Ateşlisi!

Dahi bir ejderha avcısı olan yetenekli ağabeyi Aesir'in gölgesinde yaşayan Ruud Denatos'un hayatı, Aesir'in acımasız bir savaşta öldürülmesiyle sona erer. Savaştan sonra gizli bir ejderha lordu ortaya çıkar ve Ruud'u Aesir'in var olmadığı bir geçmişe gönderir! Cevapları ve ağabeyini bulmak için Ruud, Aesir'in yerini alır ve yetenekleri ve bilgisiyle okulu hayran bırakır. Ancak Ruud akademiyi etkilemeye devam edecek mi, yoksa geçmişindeki cansız yetenekleri onu yakalayacak mı?

4. Kuledeki Çiftçi

Kuledeki Çiftçi

Ortalama bir Seul mazlumu olan Sejun, canavar görevleri ve abartılı ödüllerle dolu gizemli zindana girdiğinde tam zamanlı domates yetiştirmeyi beklemiyordu. Yine de, önüne çıkan sayısız görevi temizlerken nakit mahsul yetiştirip satan bir çiftçi olarak oradaydı. Sejun zindandan umduğu bol ödüllerle çıkabilecek mi? En azından gerekenlere sahip: iyimserlik, beceriklilik ve bir grup sadık tüylü arkadaş.

5. Sorunlu Kabadayı

Sorunlu Kabadayı

Daegun Kwon liseyi bıraktıktan sonra bir markette yarı zamanlı olarak çalışmakta ve bir yandan da GED almaya hazırlanmaktadır. İş sırasında bir grup serseri tarafından taciz edilen ve onlara bir ders veren Daegun, Eğitim Vakfı'ndan bir kadın tarafından "Designated Bully" adlı bir proje için davet edilir. Normal bir hayat için bir şans daha teklif edilen Daegun, teklifi kabul eder ve belirlenmiş zorba olarak tek görevini yerine getirmek üzere okula gider: Diğer zorbaları alt etmek ve okulda düzeni yeniden sağlamak.

6. Üstün Görev

Üstün Görev

Oyun delisi Suhyeon Kim okuldan nefret eder ve bu nefret karşılıklıdır. Her gün sınıf arkadaşlarının acımasız zorbalığıyla karşılaşıyor ve bu da hayatının oynadığı RPG macera oyunlarına daha çok benzemesini dilemesine neden oluyor. Suhyeon'un dileği, gerçek hayatta kolay bir görev ve cazip bir ödülle bir görev istemi ortaya çıktığında gerçekleşir. Kaybedecek hiçbir şeyi olmadığı için şansını dener ve bir görev kısa süre sonra diğerine yol açar. Riskler arttıkça ve ödüller büyüdükçe, Suhyeon kısa sürede dışlanmış bir hiç kimseden okulun en tepesine çıktığını fark eder. Suhyeon görevlerini ne kadar ileri götürecek ve katılmayı reddederse ne kadar düşecek?

7. Cehennemden Dönen Han Dae Sung

Cehennemden Dönen Han Dae Sung

Han Dae-Sung ortaokuldan eve dönerken kendini bir anda cehennemde bulur. Bu korkunç diyarda hayatta kalmak için savaşmak zorundadır. Dae-Sung cehennemde yaşarken sadece hayatta kalmakla kalmaz, aynı zamanda olağanüstü güçler de kazanır. 10 yıl sonra, Dae-Sung nihayet cehennemden kaçmayı başarır ve Dünya'ya döner. Ancak Dae-Sung Dünya'ya döndüğünde her şeyin değiştiğini görür. Dünyayı tehdit eden yeni bir güç ortaya çıkmıştır ve Dae-Sung bunu durdurmak için savaşmak zorundadır.

8. Dünyanın En İyi Mühendisi

Dünyanın En İyi Mühendisi

İnşaat mühendisliği öğrencisi Suho Kim fantastik bir roman okurken uyuyakalır ve kitaptaki bir karakter olarak uyanır! Suho artık Lloyd Frontera'nın bedenindedir, içmeyi seven tembel bir soyludur ve ailesi dağ gibi borç içindedir. Suho, mühendislik bilgisini kullanarak kendisini bekleyen korkunç geleceği önlemek için icatlar tasarlar. Dev bir hamster, bir şövalye ve dünyanın büyüsünün yardımıyla Suho, yeni ailesini borçtan kurtarıp daha iyi bir gelecek inşa edebilecek midir?

9. Görünüşçülük

Görünüşçülük

Daniel, farklı bir bedende uyanan çekici olmayan yalnız bir adamdır. Artık uzun boylu, yakışıklı ve yeni haliyle her zamankinden daha havalı olan Daniel, daha önce başaramadığı her şeyi başarmayı hedeflemektedir. Vücudunu ve sırlarını korumak için ne kadar ileri gidecektir?

10. Eskiden Zindan Patronuydum

Eskiden Zindan Patronuydum

Baphomet, insan dünyasının başına bela olan gizemli, canavarlarla dolu bir zindan olan Abyssal Kulesi'nin acımasız ve merhametsiz efendisidir. Birçok Avcı onu yenmeye ve kuleyi yıkmaya çalışsa da başarılı olamaz. Şeytani gücüne rağmen Baphomet insanlığı merak etmeye başlar. Bir gün, Baphomet en güçlü Avcı olan Raven tarafından yenilir ve gerçek dileğinin daha önce küçümsediği insanlar gibi olmak olduğunu fark eder. Ölürken, güçleri olmadan bir insan olarak uyandığında dileği yerine gelir!

11. Nihai 31.Parça

Nihai 31.Parça

Kang Seol çocukluğundan beri, görevler ve maceralarla dolu bir masa oyunu olan "Sonsuzluk Dünyası "nı oynarken kendisinin ve birkaç kişinin maske taktığı garip rüyalar görmektedir. Seol oyunda çok iyi olmasına rağmen hiçbir zaman kazanamamıştır. Ama şimdi, hayalleri gerçeğe dönüştü ve insanlar oyunun parçaları haline geldi. İnsanlığın tek umudu Seol'un hayatta kalmak için rüyalarında ne yaptığını hatırlamasıdır. Hiç kazanamamış olsa da, durumu tersine çevirebilecek ve sonunda zafere ulaşabilecek mi?

12. Çağların Canavar Ustası

Çağların Canavar Ustası

Li Tianming rüyalarında bile gülmekten kendini alamıyor! Neden mi? Çünkü ailesinin tüm evcil hayvanları efsanelerdeki Ezeli Kaos Canavarları! Şuradaki minicik piliç aslında güneşleri yiyen ebedi Cehennem Anka Kuşu! Kara kedisi, şimşekleriyle dünyaları arıtan Yaradılış Kaos Şimşek Yaratığı. Hamamböceği ise trilyonlarca ölümsüz klona sahip olan Sayısız Dünya Ölümsüz Canavarı... Li Tianming, evcil hayvanlarından oluşan hayvanat bahçesini takip ederek çağların bir numaralı canavar ustası olmak için yükselişine başlar. Birçok dünyayı dolaşıyor ama değişmeyen tek bir şey var. Hiç kimse onun evcil hayvanlarının benzerlerine hazır değildir! Ne de olsa kim bir tavuk ve arkadaşlarıyla savaşmaya hazırdır ki...

13. Ölümsüzün Yolu

Ölümsüzün Yolu

"Ding! Ev sahibi Yenilmezlik Alanını etkinleştirdi! Alanın içinde kaldığın sürece yenilmez olacaksın!" Chen Chang'an adında içine kapanık biri fantastik bir dünyaya taşındı ve sayısız iblis ve canavar tarafından durmaksızın takip edildikten sonra ölümsüz olana kadar Yenilmezlik Alanından ayrılmamaya yemin etti. Bu arada canı sıkıldığı için birkaç sevimli ve şirin öğrenciyi yanına aldı. Onları yanlışlıkla yetişim dünyasının önemli kişileri haline getirdi ve her şeyi alt üst etti.

14. Rüzgar Kıran

Rüzgar Kıran

Jay, Sunny Lisesi'nin öğrenci başkanıdır. O sadece zeki bir öğrenci değil, aynı zamanda yüksek tekniklere sahip ekstrem bir motorcudur. Onun motorunu takip ederken arkadaşlarıyla, aşkıyla ve maceralarıyla tanışacaksınız.

15. Hua Dağı Reenkarnasyonu

Hua Dağı Reenkarnasyonu

Savaş çağında şans eseri hayatta kalan Joo Seo-Cheon, pişmanlıklar ve şüphelerle dolu bir hayat yaşamak için Hua Dağı'nın yücelerinden birisi  olur. Daha sonra ölüm yatağına uzanır ve geçmişe döndüğünde kaçınılmaz olanı bekler... reenkarnasyon!

16. Webtoon Önerileri Tam Liste!

 • #1  Büyü İmparatoru 
 • #2  Yönetici Kim 
 • #3  Küçük Kardeş Akademinin En Ateşlisi! 
 • #4  Kuledeki Çiftçi 
 • #5  Sorunlu Kabadayı 
 • #6  Üstün Görev 
 • #7  Cehennemden Dönen Han Dae Sung 
 • #8  Dünyanın En İyi Mühendisi 
 • #9  Görünüşçülük 
 • #10  Eskiden Zindan Patronuydum 
 • #11  Nihai 31.Parça 
 • #12  Çağların Canavar Ustası 
 • #13  Ölümsüzün Yolu 
 • #14  Rüzgar Kıran 
 • #15  Hua Dağı Reenkarnasyonu 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Sonsuzluk Kaşifi İçerik yazmayı seven birisi.