Gözlerinizi Bayram Ettirecek Ecchi Anime Önerileri! En iyi 30 Öneri!

Ecchi anime önerileri arayanlar buraya! Fan servisi bol olan ve gözlerinizi ziyadesiyle doyuracak ve bayram ettirecek anlar sunan ecchi anime önerileri arayanlar için bu öneri listesini hazırladım! Eğer sizde ecchi anime önerileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Gelin bakalım! 30 Ecchi anime önerisi!

Mayıs 10, 2024 - 19:06
Mayıs 5, 2024 - 10:22
 0  56

1. High School DxD

High School DxD

Konu: Sapık bir lise öğrencisi olan Issei Hyodo, kendi haremine sahip olmayı hayal eder ancak ilk randevusunda öldürülür ve yüksek rütbeli bir şeytan olan Rias Gremory'ye hizmet etmek için bir şeytan olarak yeniden doğar. Doğaüstü çatışmalara bulaşır ve şeytan hiyerarşisinde yükselmeyi hedefler.

Hayran Hizmeti Unsurları: Anime sıklıkla müstehcen temalar, açık seçik kıyafetler ve kadın karakterlerin fiziksel özelliklerine odaklanan sahneler içeriyor. Sansürsüz bir şekilde sizlere sunuyor.

2. The Testament of Sister New Devil

The Testament of Sister New Devil

Konu : Babası yeniden evlendikten sonra Basara Toujou, iki yeni güzel üvey kız kardeşinin aslında şeytan olduğunu keşfeder; Basara'nın kendisi de bir kahramanlar klanının üyesidir. Çeşitli şeytani zorluklarla yüzleşirken onları güvende tutmak için onlarla bir efendi-köle anlaşması yapması gerekiyor. 

Hayran Hizmeti Unsurları : Dizi boyunca açık imalar, kısmi çıplaklık ve müstehcen durumlarda karakterler içeren çok sayıda sahne var.

3. Maken-ki

Maken-ki

Konu : Takeru Ohyama, kendisinin bilmediği, savaş büyüsünü entegre eden bir okula kaydolur ve herkes Maken adında büyülü bir eşyaya sahiptir. Kendine özgü Maken'i ile okulun kız öğrencileriyle olan düelloları ve romantik ilişkileri aşmak zorundadır. 

Hayran Hizmet Unsurları : Dizi, ecchi anlarının yanı sıra, açık üniformalı ve mayolu karakterlerin yer aldığı çok sayıda sahne içeriyor.

4. Monster Musume: Canavar Kızlarla Günlük Yaşam

Monster Musume: Canavar Kızlarla Günlük Yaşam

Konu: Kimihito Kurusu, kendisini efsanevi yaratıklarla dolu bir dünyayla tanıştıran bir kültürel değişim programının parçası olur ve ona aşık olan canavar kızlarla bir hayata başlar. Her bölüm yeni türleri, türler arası etkileşimlerin ve romantizmin karmaşıklığını tanıtıyor. 

Hayran Hizmeti Unsurları : Anime, canavar kızlardan oluşan, benzersiz fiziksel özelliklerine ve kahramanla sık sık müstehcen ve samimi etkileşimlere odaklanan bir haremi konu alıyor.

5. Chivalry of a Failed Knight

Chivalry of a Failed Knight

Konu: "En Kötü Olan" etiketini taşıyan mazlum Ikki Kurogane, görünüşte büyülü yetenekleri olmamasına rağmen, zorluklarla yüzleşmek ve akademisinde basamakları tırmanmak için büyülü bir şövalye olmak için eğitim almalıdır. 

Hayran Hizmeti Unsurları: Bu büyülü savaşlar ve okul rekabeti hikayesi, mayo bölümleri ve duygusal açıdan yüklü kırılganlık anlarıyla renklenen ilişkileri içerir.

6. Hybrid x Heart Magias Academy Ataraxia

Hybrid x Heart Magias Academy Ataraxia

Konu: Hida Kizuna, savaş için yetersiz görülen Hibrit Kalp Donanımı yeteneğine sahiptir, ancak kadın yoldaşlarla eşleştirildiğinde, istilacı düşmanları savuşturmak için gerekli olan önemli bir destek sağlayabilir. 

Taraftar Hizmet Unsurları: Dizi, kahramanın ekip üyelerine güç vermesi için gerekli olan kıyafet dönüşümleri ve yakın temas etkileşimleriyle öne çıkıyor.

7. Rosario + Vampire

Rosario + Vampire

Konu: Aono Tsukune yanlışlıkla canavarlar okuluna kaydolur ve burada insan kokusuna özellikle düşkün olan vampir Moka Akashiya ile arkadaş olur. Doğaüstü varlıklarla dolu bir okulda hayatta kalmaya çalışırken çeşitli canavar kızlarla tanışır ve onlarla arkadaş olur. 

Hayran Hizmeti Unsurları: Bu harem animesi kısa etekler, tesadüfi çekicilikler ve cazibesini lise ortamında sergileyen doğaüstü karakterlerle dolu.

8. High School of the Dead

High School of the Dead

Konu: Bir grup Japon lise öğrencisi, bir zombi kıyametinin ardından, ölümsüzleri ve toplumsal çöküşü savuşturmak için zekalarını, becerilerini ve oldukça miktarda doğaçlama silahlarını kullanarak hayatta kalmak zorundadır. 

Hayran Hizmet Unsurları: Bir zombi kıyametinin çetin zorlukları, açıklayıcı zombi karşılaşmaları ve hayatta kalmak için yetersiz giyimli savaşlarla serpiştirilmiştir.

9. Infinite Stratos

Infinite Stratos

Konu: IS olarak bilinen güçlü dış iskelet silahlarını yalnızca kadınların kullanabildiği bir dünyada, Ichika Orimura ilk erkek IS pilotu olur ve hızla kadınların hakim olduğu bir okul eğitim programına alınır.

 Hayran Hizmeti Unsurları: Dizi, bol miktarda rekabetçi romantik gerilim ve yakın mesafe eğitim senaryoları ile yalnız erkek kahramanı kucaklayan, tamamı kızlardan oluşan ortamıyla ünlüdür.

10. Date A Live

Date A Live

Konu: Shido Itsuka, lise hayatını dengelerken, yıkıcı güçlerinin ortalığı kasıp kavurmasını önlemek için Spirits'le (başka dünyaya ait güçlü varlıklar) çıkarak dünyayı kurtarmakla görevlendirilir. 

Hayran Hizmeti Unsurları: Randevular, uhrevi varlıklarla dinamik bir hal alır ve bu da genellikle yüz kızartıcı romantik anlara ve bir dizi çekici ruhani kıyafetlere yol açar.

11. Sekirei

Sekirei

Konu: Minato Sahashi, Sekirei olarak bilinen dünya dışı varlıklarla bağlar kurması ve gizemli bir şirket tarafından düzenlenen bir oyunda başkalarına karşı savaşlara girmesi gereken Sekirei Planı'na dahil olur. 

Hayran Hizmet Unsurları: Anime, Sekirei ile ilişkili fizyolojik dönüşümler ve onları güçlendiren samimi bağ deneyimleriyle doludur.

12. To Love-Ru

To Love-Ru

Konu: Rito Yuuki'nin sıra dışı lise hayatı, uzaylı prenses Lala Satalin Deviluke'nin küvete girip ardından onunla evlenme niyetini açıklamasıyla altüst olur. 

Hayran Hizmeti Unsurları: Dizi, gardırop arızaları ve Dünya geleneklerini komik yollarla öğrenen galaksiler arası varlıklar da dahil olmak üzere komik uzaylı karşılaşmalarıyla dolu.

13. Prison School

Prison School

Konu: Beş erkek çocuk, katı bir kız okulu olan Hachimitsu Akademisi'nin ilk erkek öğrencileri olur ve okul kurallarını çiğnemeleri, onları Yeraltı Öğrenci Konseyi tarafından yönetilen okul hapishanesinde üzücü bir duruma sürükler. 

Taraftar Hizmeti Unsurları: Gözaltına alınmaları, katı okul düzenlemelerinin olduğu bir zeminde, abartılı cezalandırma oyunları ve yakın mesafe gözetimiyle doludur. EFSANE ECCHİDİR

14. Kiss X Sis

Kiss X Sis

Konu: Keita Suminoe, romantik ilgisi için giderek daha cesur yollarla rekabet eden ikiz üvey kız kardeşleri Ako ve Riko'nun sevgisiyle uğraşırken lisenin zorlu sularında yol almaya çalışır. 

Hayran Hizmeti Unsurları: Bu sınır çizgisi müstehcen anime, ısrarcı romantik alaycılığı ve baştan çıkarıcı ev senaryolarıyla tabu temalara düşkündür.

15. Heaven's Lost Property

Heaven's Lost Property

Konu: Sakin bir hayatı olan ortalama bir genç olan Tomoki Sakurai, onun hizmetkarı olan Ikaros adında bir androidle karşılaşır ve bu, diğer melek androidlerin Dünya'ya düşmesini içeren bir dizi tuhaf olaya yol açar. 

Hayran Hizmeti Unsurları: Anime, göksel tevazudan yoksun, az giyimli meleksiler ve karakter odaklı şakalardan oluşan bir kadroyla cennet temasıyla oynuyor.

16. Hundred

Hundred

Konu: Hayato Kisaragi, dünya dışı Vahşilere karşı koyabilecek bilinen tek silah olan "Hundred"ün kullanımında ustalaşmak ve savaşlarda ve okul hayatında ilerlemek için bir denizcilik akademisi şehrine kaydolur. 

Fan Hizmet Unsurları: Hundred teknolojisinde ustalaşmak, zırhlı karşılaşmalara ve tene yakın etkileşimlere yol açar.

17. Cat Planet Cuties

Cat Planet Cuties

Konu: Lise öğrencisi Kio Kakazu'nun hayatı, Catians adlı kedi kulaklı uzaylı ırkından bir izci olan Eris'le tanıştığında ve yıldızlararası politikaya ve kültürel alışverişe dahil olduğunda olağanüstü bir hal alır. 

Hayran Hizmeti Unsurları: Kedi kıyafetleri getiren dost canlısı uzaylılar ve çok sayıda kültürel "araştırma", kozmik bir merak ve kaygısız hayran hizmeti hazinesi yaratıyor.

18. KonoSuba: Bu Harika Dünyaya Tanrı'nın Lütfu!

KonoSuba: Bu Harika Dünyaya Tanrı'nın Lütfu!

Konu: Komik bir ölümün ardından genç Kazuma Satou, RPG benzeri bir dünyada reenkarne olur ve burada bir Şeytan Kral'ı yenmeyi amaçlayan bir grup eksantrik maceracıyla güçlerini birleştirir. 

Hayran Hizmet Unsurları: Maceracıların loncası, gereksiz banyo sahneleri ve aşırı derecede eğlendiren büyülü aksilikler gibi komik tuhaflıklarla doludur.

19. No Game No Life

No Game No Life

Konu: Olağanüstü oyuncular olan kardeşler Sora ve Shiro, tüm çatışmaların oyunlarla çözüldüğü bir fantezi dünyasına taşınır ve onları tanrılara meydan okuma ve diyara barış getirme arayışına sürükler. 

Hayran Hizmet Unsurları: Oyun maceraları stratejik soyunma ile iç içe geçmiş durumda ve kardeşlerin yakın ilişkileri fanteziden çok aşinalık gösteriyor.

20. Freezing

Freezing

Konu: Dünya'nın Nova olarak bilinen uzaylılar tarafından saldırıya uğradığı bir gelecekte, Pandoras adlı genç kadınlar ve onların erkek partnerleri Sınırlayıcılar, özel yeteneklerini ve sıkı bağlarını kullanarak karşı koyarlar. 

Hayran Hizmet Unsurları: Şiddetli savaşlar, Pandoras'ın vücuda oturan dövüş kıyafetleri ve savaş alanının ötesinde yankı uyandıran ateşli etkileşimlerle bir araya geliyor.

21. DanMachi

DanMachi

Maceracıların bir araya gelerek Zindan olarak bilinen bir yeraltı labirentinde hazineler aradığı Orario dünyasında geçiyor. Ancak Bell Cranel için şöhret ve zenginlik, en çok bulmak istediği şeyin yanında ikinci plandadır: kızlar. Ancak çok geçmeden Zindan'da her şeyin olabileceğini öğrenir ve kendini başı dertte bir genç kız olarak bulur!

22. Queen's Blade

Queen's Blade

Her dört yılda bir, şiddetli Kraliçe'nin Kılıcı turnuvası bir kez daha başlar. Bir güç ve güzellik testi olarak tasarlanan bu turnuvada, her birinin turnuvaya katılmak için kendine has bir sebebi olan kızlar, ülke üzerinde güç kazanma umuduyla birbirleriyle dövüşmektedir. Reina, Risty ve Tomoe, diğerlerinin yanı sıra, turnuvayı kazanmak isteyen üç kişidir - ancak yolları kolay olmayacaktır. Ülkeyi gezmenin yanı sıra, kızlar savaşan ninjalarla savaşmalı, asit sıçrayan meme uçlarının acısından kaçınmalı ve en önemlisi mümkün olduğunca az giyinmeye çalışmalıdır - hepsi Kraliçe'nin Kılıcı'nı kazanma umuduyla! Bir sonraki hükümdar kim olacak?

23. Ikki Tousen

Ikki Tousen

Kantou'nun yedi okulu 1800 yıl boyunca toprakların üstünlüğü için savaştı. Öğrencileri güçlerini kanıtlamak için sürekli birbirleriyle savaşmaktadır. Sonsaku Hakufu, Nanyou Akademisi'ne yeni transfer olmuş 17 yaşında bir kızdır ve okula vardığında kendini okulun en iyi 4 dövüşçüsünden biriyle dövüşürken bulur. Ancak Sonsaku, büyük bir dövüşçünün ruhunu içeren bir ruh taşına sahiptir ve kolay bir eşleşme değildir. Sonsaku'yu yenmek için bir emir verildiğinde, kendini okulun en iyi dövüşçülerine karşı topyekûn bir savaşın içinde bulur. Bu karanlık komplonun ardında ne yatmaktadır?

24. Haganai: I Don't Have Many Friends

Haganai: I Don't Have Many Friends

Kodaka bir suçludur. En azından sınıf arkadaşları böyle düşünmektedir. Doğal sarı saçları ve talihsiz bir dizi yanlış anlaşılma sayesinde, çocuk yanlış ününden kurtulamıyor gibi görünüyor ve tek bir arkadaş bile edinemedi. Ta ki bir gün normalde soğuk olan Yozora'nın hayali bir arkadaşıyla hevesle sohbet ettiğini duyana ve onun da kendisi kadar yalnız olduğunu keşfedene kadar! Sonunda insanlarla tanışmak isteyen ikili, "Komşular Kulübü "nü kurmaya karar verir ve kısa süre içinde, okul başkanının büyük memeli, popüler kızı Sena gibi diğer uyumsuz arkadaşlarıyla bir araya gelirler. Çete birlikte, RPG oynamak, yüzme havuzunu ziyaret etmek ve hatta lezzetli takoyaki avlamak gibi birçok talihsizlikle arkadaşlığın zevklerini öğrenir!

25. The Qwaser of Stigmata

The Qwaser of Stigmata

Aziz Mihailov Akademisi'nde tuhaf şeyler olmaktadır. Dekan, kızı Tomo ve evlatlık kızı Mafuyu'yu yalnız bırakarak ortadan kaybolmakla kalmaz, aynı zamanda yakındaki şehirdeki kızlar bilinmeyen bir düşman tarafından öldürülmektedir. Ancak, Sasha adında bir Rus çocuğun gelmesiyle bıçaklar uçuşmaya başlar. O bir Qwaser'dir, anne sütü olan Soma'yı içtikten sonra elementleri manipüle edebilen bir kişidir ve sadece o değildir. Çok geçmeden Tomo ve Mafuyu kendilerini, amaçları Tsarytsin'in Theotokos'unu korumak ya da çalmak olan iki Qwaser grubu arasındaki savaşın ortasında bulur. Daha fazla müttefik ve düşmanın gelmesiyle, saldırıdan kim sağ çıkacak?

26. Valkyrie Drive: Mermaid

Valkyrie Drive: Mermaid

Silahlı Virüs, kadın nüfusunun küçük bir yüzdesine musallat olur ve kızları özel bir dokunuşla harekete geçen canlı silahlara dönüştürür. Sahip oldukları güçten korkan bu kızlar, ya hayatta kalacakları ya da denerken ölecekleri adalara gönderilirler. Mamori Tokonome, Denizkızı Adası'na gönderilir ve gizemli ve dolgun güzel Mirei Shikishima ile eşleştirildiği bir dünyaya itilir. Bir köşeye sıkıştırılmışken, tutkulu bir öpücük Mamori'nin gücünü serbest bırakır ve Mirei'nin güçlü pençesinde korkunç bir silah olan güçlü bir kılıca dönüşür. Birlikte, en güçlü silahların peşinde olan ve sert bir el ile yönetmeye inanan bir grup olan Wärter ile yüzleşeceklerdir. Bu organizasyonla hiçbir ilgisi olmayan Mamori ve Mirei, Wärter onları sonsuza dek ele geçirmeden önce eve dönüş yolunu bulmak zorundadır. Savaştıkça birbirlerine daha da yakınlaşırlar; Mamori savaşın ve duyguların kızışmasıyla başa çıkabilecek midir?

27. Manyuu Hikencho

Manyuu Hikencho

Şu anda Tokugawa şogunluğunun hüküm sürdüğü Taiheimeji dönemi. Bu çağda göğüsler her şey demek. Göğüsleriniz varsa, zenginlik ve popülerlik garantilidir, ancak onlardan yoksunsanız, nadiren insan olarak kabul edilirsiniz. Şogunluğun içinde, hükümeti destekleyen bir grup savaşçı vardır - Manyū Klanı, geleceğin büyük göğüslerini yetiştirmeye yardımcı olur. Klanın sahip olduğu gizli bir parşömende, büyük ve güzel göğüslerin nasıl büyütüleceğine dair çeşitli tekniklerin yazılı olduğu söyleniyor. Chifusa klanın varisidir. Ancak, Manyū Klanı'nın yarattığı acımasız dünyaya karşı savaşmak umuduyla gizli parşömeni alır ve onunla kaçar...

28. Kill la Kill

Kill la Kill

Ryuuko Matoi, intikam dolu bir görevde olan ateşli, alıngan bir kızdır: Ne pahasına olursa olsun babasının katilini bulacaktır ve kötü adamın nerede olduğuna dair ipucu olarak sadece dev bir kırmızı makas bıçağı vardır. Bu nesneyi bir silah olarak kullanarak, bir ipucunun izini sürmek için korkunç Honnouji Akademisi'ne doğru savaşır, enstitünün sıradan olmayan bir öğrenci konseyi tarafından acımasızca yönetildiğinden habersizdir. Özel "Goku üniformaları" giyen başkan Satsuki liderliğindeki grup, öğrencileri kontrol altında tutmak için süper güçler kullanmaktadır - ancak Ryuuko'nun şehre gelmesiyle işler değişmek üzeredir!

29. Ladies Versus Butlers!

Ladies Versus Butlers!

Burslu olarak Hakureiryou Akademisi'ne transfer olan Hino Akiharu, Hizmetkâr Eğitimi programının bir üyesidir ve kaderi zenginlerin evlerinde uşaklık yapmaktır. Ancak ilk gününde, tesadüfi bir kaza sonucu elleri önce okulun en şehvetli ve prestijli öğrencisi Selenia Iori Flameheart'ın göğsüne düşer. Şimdi, cezalandırıcı Hizmetci eğitim müfredatı altında mücadele eden, çocukluk arkadaşı Tomomi tarafından eziyet edilen ve kendini beğenmiş Selenia tarafından sonsuza kadar rahatsız edilen Hino, notlarını yükseltmek, birkaç arkadaş edinmek ve en azından bir günü talihsiz, çıplak bir kıza rastlamadan atlatmak için bir yol bulmak zorundadır!

30. Girls Bravo

Girls Bravo

Yukinari, genellikle jinofobi olarak bilinen, kadınlara karşı klinik bir korku ile kutsanmıştır. Zihinsel rahatsızlığına ek olarak, kısa ve zayıf olma talihsizliğine sahiptir, bu da kadınların onu daha fazla ezmesini kolaylaştırır. Çocukluk arkadaşı Kirie ona yaklaştığında bile hemen kurdeşen dökmektedir. Bu nedenle Yukinari için hayat çok yalnızdır, ta ki aniden olabilecek en garip şekilde başka bir dünyaya ve güzel hatun Miharu'nun kollarına taşınana kadar! Bu sefer, ilk defa, hastalığı harekete geçmez. Bu özel bir şeyin başlangıcı olabilir mi?

31. Ecchi Anime Önerileri | Fan Servisi Bol olan ecchi animeler tam liste!

 • #1  High School DxD 
 • #2  The Testament of Sister New Devil 
 • #3  Maken-ki 
 • #4  Monster Musume: Canavar Kızlarla Günlük Yaşam 
 • #5  Chivalry of a Failed Knight 
 • #6  Hybrid x Heart Magias Academy Ataraxia 
 • #7  Rosario + Vampire 
 • #8  High School of the Dead 
 • #9  Infinite Stratos 
 • #10  Date A Live 
 • #11  Sekirei 
 • #12  To Love-Ru 
 • #13  Prison School 
 • #14  Kiss X Sis 
 • #15  Heaven's Lost Property 
 • #16  Hundred 
 • #17  Cat Planet Cuties 
 • #18  KonoSuba: Bu Harika Dünyaya Tanrı'nın Lütfu! 
 • #19  No Game No Life 
 • #20  Freezing 
 • #21  DanMachi 
 • #22  Queen's Blade 
 • #23  Ikki Tousen 
 • #24  Haganai: I Don't Have Many Friends 
 • #25  The Qwaser of Stigmata 
 • #26  Valkyrie Drive: Mermaid 
 • #27  Manyuu Hikencho 
 • #28  Kill la Kill 
 • #29  Ladies Versus Butlers! 
 • #30  Girls Bravo 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Sonsuzluk Kaşifi İçerik yazmayı seven birisi.