Animelerdeki En Güçlü İblis Lordu Karakterler!

Animelerdeki şeytan kral karakterler genellikle hep havalı ve aşırı güçlüdür. Sizlere animelerdeki iblis kral veya iblis lordu veyahut şeytan kral karakterleri listeledim. Geçelim animelerdeki şeytan karakterlere.

Haziran 30, 2024 - 09:27
 0  258

1. Anos Voldigoad – Misfit Of Demon King Academy

Anos Voldigoad – Misfit Of Demon King Academy

Kozmik güçleri ve vahşetiyle tanınan Anos Voldigoad, Mitolojik Çağ'da "Tiran İblis Kralı" olarak adlandırılmıştır. Yüce bir kutsal ruh olan Anos, en güçlü ruhlar tarafından bile korkulan biriydi ve sayısız düşmanı ter dökmeden yenmiştir. 2000 yıl sonra reenkarne olmasına rağmen Anos hala tüm fiziksel yönlerde süper güçlüdür ve diriliş büyüsünden teleportasyon büyüsüne kadar uzanan bir dizi yeteneğe sahiptir. Tanrıları öldüren anime karakterlerinden biri olduğu için, kendi yarattığı yöntemlerle yenilmesi neredeyse imkansızdır.

2. Sadao Maou – Devil Is A Part-Timer

Sadao Maou – Devil Is A Part-Timer

İnsan dünyasına kaçmadan ve bir fast-food restoranı çalışanı kimliğini almadan önce, Sadao Maou, Ente Isla dünyasını yöneten "İblis Kralı" Satan'dı. Ancak, Dünya'da, çoğu iblis gücünü kaybetti ve sadece ortalama bir insan olarak işlev görebilecek kadar zayıfladı. İblis haliyle, Sadao, tüm insanlarındaki korku ve olumsuzluktan beslenen canavar bir tarafını serbest bırakır. Gücü inanılmaz bir sıçrama yapar ve büyülü saldırıları önemli ölçüde zarar verir, ona herhangi bir tehlikeli unsuru alt etme yeteneği sağlar.

3. Satan – Devilman Crybaby

Satan – Devilman Crybaby

Satan, Tanrı ile yaşadığı bir çatışma sonrasında Dünya'ya sürgün edilen bir melekti. İntikam almak için, Satan, Ryo Asuka adında bir insan çocuğu formunu aldı ve bir iblis ordusunu serbest bırakmak ve insanların soyunu kırmızı denizlerle boğmak için önceden planlanmış bir plan geliştirdi. Endişe verici olan kısım, Satan'ın gerçekten yıkım yapma yeteneğine sahip olmasıdır; denizleri kırmızıya çevirip insanlığı kan içinde boğabilir. Tam olarak ortaya çıktığında, hayvanları düşünceyle öldürmek, kuvvet alanları yaratmak ve güçlü telekinetik güç gibi çeşitli yetenekler sergilerler, bu da Satan'ı başlı başına bir felaket yapar.

4. Ryomen Sukuna – Jujutsu Kaisen

Ryomen Sukuna – Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen'daki en güçlü karakterlerden biri olan Ryomen Sukuna, tam potansiyeli hala bilinmeyen en güçlü lanetli ruhdur, ancak hikayenin gidişatına göre inanılmaz derecede güçlüdür. Tartışmasız "Lanetlerin Kralı" o kadar kudretlidir ki, yalnızca parmakları geniş lanet enerjisinin eşit bir kısmını içerir. Dünyayı pratik olarak yok edebilir ve lanet enerjisi Satoru Gojo'nun büyüklüğüne benzer, ancak aşırı derecede kötü doğasıyla farklıdır. Yenilmiş halinde bile, Sukuna savaş alanında hala kaos yaratabilir ve herhangi bir lanet kullanıcısını, hatta Jujutsu büyücülerini bile alt edebilir.

5. Diablo – How Not To Summon A Demon Lord

Diablo – How Not To Summon A Demon Lord

How Not To Summon A Demon Lord animesinin oyun dünyasına transfer edilen kahramanı Takuma Sakamoto, kendi dünyasında sıradan bir yetenekten fazlasına sahip değildi, ta ki Cross Reverie fantezi dünyasında İblis Kralı Diablo avatarını giyene kadar. Diablo, kendi video oyun dünyasında en güçlü varlıktır ve cephaneliğinde bir dizi büyü, yetenek ve ekipmana sahiptir. Karakteri, tüm Elemental büyülerde ustalaşmış ve Kombiner alt sınıfına sahiptir, bu da onu anime dünyasındaki en güçlü iblis lordlarından biri yapar.

6. Lucifero – Black Clover

Lucifero – Black Clover

Lucifero, Black Clover dünyasında yaşayan dünyayı parçalayabilecek güçte bir varlıktır. En yüksek rütbeli şeytan olmanın yanı sıra, yeraltı dünyasının üç hükümdarından biridir ve diğer şeytanlar ve iblis varlıklar arasında korkulur. Muhteşem büyü özellikleri, en güçlü büyücülerin bile çökmesine neden olacak kadar yerçekimini manipüle etmesine olanak tanır. Lucifero, tamamlanmamış formunda bile, aynı anda yedi güçlendirilmiş Magic Knight Captain ile kolayca başa çıkabilecek kadar güçlüdür.

7. Muzan Kibutsuji – Demon Slayer

Muzan Kibutsuji – Demon Slayer

Tüm demon türlerinin atası olan Muzan Kibutsuji, başarıları ve eşsiz gücü hakkında tanıtıma ihtiyaç duymaz. Güçlerinin kapsamı, en güçlü Hashira'ları bile alt edebilecek birbirine bağlı yetenekler ve teknikler içeren geniş bir yelpazeyi kapsar. Demon King olarak Muzan, demon fizyolojisini moleküler hassasiyetle kontrol etme ve manipüle etme yeteneğine sahiptir. Sonsuz gençliği, ölümsüzlüğü ve biyokinezisi, onu herhangi bir tür esere karşı yenilmez kılar ve onunla doğrudan yüzleşmek saçmadır çünkü Demon Slayer'daki en güçlü karakterlerden biridir.

8. Void – Berserk

Void – Berserk

Void, korkutucu görünümü sayesinde God Hand'in en eski ve en bilgili üyesidir. Anime dünyasındaki güçlü iblis lordlarından biri olarak Void, alanı bükerek ve nedenselliği isteğine göre şekillendirerek kendini savunabilir. Olağanüstü güçleri, göz açıp kapayıncaya kadar portal yaratmasına ve bunları rakiplerine karşı kullanmasına olanak tanır. Void'in daha özel yeteneği ise Doom'un Çağrılmasıdır, bu da düşmanı lanetle işaretlemesine ve onları ölümüne kadar her türlü kötü yaratığın sürekli olarak avlamasına neden olur.

9. Mephisto Pheles – Blue Exorcist

Mephisto Pheles – Blue Exorcist

Blue Exorcist'te, çok sayıda güçlü ve ezici birey vardır, bu yüzden bir taraf seçmek zor olabilir, ancak Mephisto söz konusu olduğunda, onun muazzam gücüne körü körüne bahis yapabilirsiniz. True Cross Academy'nin müdürüdür ve Sekiz İblis Kralı'ndan biri olan ikinci en güçlü kişi olarak kabul edilir, bu da demon dünyasında bir başarıdır. Bir iblis lordu olarak Mephisto, akademiye daha yüksek rütbeli herhangi bir iblisin girmesini engelleyecek kadar güçlüdür. Ayrıca "Zamanın Kralı" unvanına sahiptir ve zamanı ve mekânı çeşitli şekillerde manipüle etme gücüne sahiptir. Güçlerinin tam kapsamı hala bilinmemektedir, ancak kesinlikle zor bir rakiptir.

10. Staz Charlie Blood – Blood Lad

Staz Charlie Blood – Blood Lad

Asil vampirlerden gelen bir soydan doğan Staz, çevredeki en güçlü iblislerden biridir. Genç yaşta, Staz, sonunda Demon World'ün Doğu Bölgesi'nin patronu olmasına izin veren korkunç bir potansiyel sergilemiştir. Staz, diğer vampirler gibi kan içerek güçlerini çekmez, ancak fiziksel ve büyüsel yeteneklerini artırmasına yardımcı olan bir iblis enerjisi havuzuna sahiptir. Mühürlü güçleriyle bile, Staz, bölgesini sorunsuz bir şekilde koruyabilen oldukça güçlü bir iblistir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Sonsuzluk Kaşifi İçerik yazmayı seven birisi.