Gizlilik Sözleşmesi


Kimiz?

SonsuzlukDenizi.com, tıpkı adından da anlaşılacağı üzere, sizi sonsuz bir hayal gücü ve eğlence okyanusuna davet ediyor. Anime, manga, webtoon, dizi-film, çizgi film, oyun ve K-Pop gibi ilgi alanlarınızla ilgili her şeyi bulabileceğiniz bu platformda, ruhunuzun derinliklerine hitap edecek içerikler sizleri bekliyor. Deniz derinlikleri ne kadar sonsuzsa, Sonsuzluk Denizi'ndeki içerikler de o kadar sınırsızdır. Özgün makaleler, sürükleyici kişilik testleri, güncel haberler ve bilgiler, birbirinden güzel listeler ve daha fazlasıyla hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacaksınız. Kelimelerin büyülü gücüyle yazılmış özgün makalelerimiz, sizi farklı dünyalara ışınlayacak ve ufkunuzu genişletecek. Profesyonel editörlerimiz tarafından özenle hazırlanan bu içerikler, her okuyucuya hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Sonsuzluk Denizi, sadece bir web sitesi değil, aynı zamanda hayallerin ve duyguların buluşma noktasıdır. Burası, kendinizi bulabileceğiniz sanal bir evrendir.


Hangi Bilgileri Toplarız?

Kayıt olurken verdiğiniz bilgileri


Bilgileri Kiminle Paylaşırız?

SonsuzlukDenizi.com kasten hiçbir kişisel bilginizi kimseyle paylaşmaz. Kullanıcı profiliniz arama motorlarınca indekslenir. Buna kişisel bilgileriniz dahil değildir.


Dışarıdan Çekilen Bilgiler Nelerdir?

Sosyal medya ile kayıt/giriş yaptığınızda e-posta, profil fotoğrafı gibi kayıt için gerekli bilgiler içeri aktarılır ve saklanır.


Çerez Politikamız Nedir?

Çerezler internette gezinmenizi hızlandıran ve tarayıcınızda biriken bilgi içermeyen küçük kayıtlardır. Tarayıcınızdan kolaylıkla temizleyebilirsiniz.


Reklam İçerikleri Nasıl Belli Olur?

Reklam içeriklerini reklam sağlayıcılar daha önceden sizin arama sonuçlarınıza göre belirler ve her kullanıcıya farklı görünür. Örneğin kitap aramışsanız kitap görürsünüz. Sonsuzlukdenizi.com ne gördüğünüzü hiçbir şekilde bilemez.


Bize Nasıl Ulaşırsınız?

Bize İLETİŞİM FORMUNDAN